fbpx
09-762444
טלפון: 09-7624444

חשבוניות דיגיטליות אונליין

תוכנת רמפלוס חשבוניות דיגיטליות הינה התוכנה המתקדמת ביותר להפקת חשבונית ירוקה, תעודות ומסמכים. המערכת מאפשרת שליחת חשבוניות מקור ומסמכים החתומים בחתימה דיגיטלית מאובטחת. מדובר במערכת מבוססת ענן המאפשרת לך לשלוח חשבונית ללקוח ישירות מהתוכנה, בצורה קלה, בטוחה ויעילה.

רמפלוס חשבוניות דיגיטליות מאפשרת הפקה אוטומטית של חשבונית ירוקה ישירות למייל –  חשבוניות מס וקבלות, תעודות, מסמכים והעתקים, הפקת חשבוניות מתוך תשלומים דחויים, חיובי הסכמים עם לקוחות (ריטיינר), הפקדות מתוך קבלות בפורמט המקובל על כל הבנקים וניהול מלאי.

כל הפתרונות הנהלת חשבונות באינטרנט, להפקה ושליחת מסמכים חשבונאיים במערכת אינטרנטית מתקדמת, תחת קורת גג אחת עם כלים מתקדמים לניהול העסק שלך –  בשבילך!

למה כדאי לך לבחור רמפלוס חשבניות דיגיטליות?

 • עבודה של מספר משתמשים בו זמנית, זמני התגובה מהירים במיוחד.
 • חיסכון כלכלי –  אין צורך לשלם יותר על החומרים הנדרשים להפקת מסמך כמו: כלי כתיבה, מעטפות, חומרי הדפסת מסמכים וכדומה.
 • המהפכה הירוקה – שימוש בתוכנת רמפלוס חשבוניות דיגיטליות להפקת חשבונית ירוקה תורמת לשמירה על איכות הסביבה ועל כדור הארץ. בלחיצת כפתור אחת ניתן לחסוך בנייר ולהצטרף למהפכה בירוק.
 • שליחת חשבוניות מכל מקום ובכל זמן.
 • תמיכה טלפונית מקצועית, מהירה ואמינה.
 • בכל מסכי התוכנה שורת חיפוש חכם עם אפשרויות סינון מגוונות.
 • ניהול הרשאות משתמשים חכם.
 • קישורים (Drill down) למסכי הליבה מכל מסך.
 • מעבר מסכים ללא צורך בסגירת מסכים אחרים.
 • אפשרויות עבודה והתאמת תצוגות המסמכים על פי התאמה אישית.
 • הפקת דוחות במהירות, מכל נתוני התוכנה.
 • ניתוח הנתונים על המסך בכל שלב.
 • התוכנה מאפשרת ייצוא נתונים לכל תוכנת הנה"ח.
 • הפקת חשבוניות מס, הפקת קבלות, תעודות ומסמכים בעיצוב אישי של פרטי הלקוח, כולל לוגו ותוספת הערות ללקוח
 • תוכנת רמפלוס חשבוניות דיגיטליות עובדת בסנכרון מושלם עם כל תוכנות מערכת רמפלוס.

6 סיבות למה כדאי לעבוד עם חשבוניות דיגיטליות

בעשור האחרון ניתן לראות כי ארגונים רבים חורטים על דגלם את נושא שמירה על איכות הסביבה, פועל יוצא לכך הינו תחום החשבוניות הדיגיטלית שנראה כי מאוד התפתח ומשנת 2004 נכנס לתוקפו החוק הישראלי המאפשר לשלוח חשבוניות מס, חשבונית זיכוי וקבלות באמצעות המייל.

מדובר בשינוי תפיסתי של כל צורת עבודת המשרד המסורתית ומעבר לשיטה מודרנית, נוחה החוסכת זמן וכסף  – המאפשרת בלחיצת כפתור לשלוח חשבונית במייל ללקוח במהירות ובקלות.

אז למה כדאי לך לעבור לעבוד עם חשבוניות דיגיטליות?

 1. חיסכון בכסף – הפקת מסמכים דיגיטליים חוסכת כסף רב מכיוון שאין צורך לבזבז משאבים על הפקת מסמכים ידניים כגון: נייר החשבוניות, מעטפות, שליחת החשבוניות בדואר, הוצאות בנקים, שעות עבודה וכדומה.
 2. "עולם ירוק" – בשנים האחרונות חלה מגמה של ארגונים רבים לשמירה על איכות הסביבה והפיכת הארגון לירוק יותר, כאשר הגישה נעה לכיוון עולם ללא נייר, ללא דואר וללא צורך בקלסרים ובארונות אחסון המסמכים. הפקת חשבונית ירוקה ושליחתה ישירות במייל. החיסכון במשאבי הטבע מאפשר לארגון לחסוך כסף ולהיות חלק ממגמה עולמית לשיפור איכות החיים והסביבה.
 3. סדר וארגון – רשויות המס דורשות מכל בית עסק לשמור חשבוניות במשך שבע שנים אחורה. באמצעות תוכנה להפקת חשבוניות אנו לא צריכים להמשיך ולשמור העתקים של החשבוניות משום שהכל נשמר אוטומטית במערכת ואנו לא חשופים לקנסות בגין אובדן החשבוניות, כמו – כן, במידה ולקוח מסויים מבקש העתק חשבונית ניתן לשלוף בלחיצת כפתור כל חשבונית שאי פעם נשלחה אליו, ללא כל עלות וללא בזבוז זמן מיותר.
 4. תיעוד – חשבונית מס הינה תיעוד של תשלום במסגרת ביצוע עסקה בין נותן השירות לבין הלקוח. כל פרטיו של הלקוח רשומים בחשבונית וניתנים לשליפה בקלות בעת הצורך.
 5. התנהלות נוחה עם רואה החשבון – אין צורך חודש בחודשו להעביר לרואה חשבון העתקי חשבוניות, בכל זמן נתון ומכל מקום יכול רואה החשבון לעיין בקבלות, לעבור על מסמכים ולקרוא את הדוחות ואם יש צורך לבצע הדפסה חוזרת במשרדו.
 6. מאובטח – מבחינת אבטחת מידע, יש הטוענים כי הפקת חשבוניות דיגיטליות בטוחה יותר מידנית מכיוון שהמידע אינו מפוזר או נשלח באופן לא בטוח במרחבים המקוונים. כמו גם, החשבוניות מאובטחות ע"י חתימה דיגיטלית ומאפשרות שימוש בטוח נוח.

 

לירם תוכנות פיננסיות: הפקת חשבונית באינטרנט ( חשבונית ירוקה ) ושליחה בדואר האלקטרוני מהווה מהפכה בתחום הנהלת חשבונות. תוכנת רמפלוס חשבוניות דיגיטליות היא אחד הכלים היעילים והנפוצים ביותר בבתי עסק, קטנים וגם גדולים.

מתלבט?